Spausdinti

AMBER MODELS - Modelių agentūra

Modelių agentūra, įkurta 2003 metais. Modelių agentūros "Major Amber Models" savininkė žinomas modelis Agnė Stankūnaite - Dagilė, daug metų sėkmingai dirbanti modelio darbą užsienyje ir Lietuvoje. "Major Amber Models" bendradarbiauja su garsiausiomis modelių agentūromis pasaulio mados sostinėse Milane, Paryžiuje, Londone ir Niujorke, o taip pat su kitomis, įsikūrusiomis Austrijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Japonijoje, Kinijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje ir daugelyje kitų šalių. "Major Amber Models" agentūra taip pat bendradarbiauja su Lietuvos dizaineriais ir didžiausiais moterims skirtais leidiniais šalyje - žurnalais "Laima", "Ieva", "Cosmopolitan", "L'Officiel Mada", "Panelė" ir "Moteris". Mūsų tikslas: rūpintis modelių karjera taip, kad jie taptų žinomų reklamos kampanijų ir garsiausių pasaulio mados namų veidais!

Skaityti daugiau...
 
Spausdinti

Different - Modelių agentūra

Modelių agentūra Different – Sukaupusi didelį kraitį idėjų bei patirties, entuziastingai startuoja agentūra Different Model Management. Žodis Different verčiant iš anglų kalbos reiškia - kitoks/kitokia. Tai reiškia, jog mes nebūsime tokie kaip daugelis mūsų šalies modelių agentūrų, mes būsime Kitokie. Sieksime jog mūsų modeliai bei talentai būtų perspektyviausi mūsų šalyje, bei užsienyje. Atsižvelgsime į Jūsų lūkesčius ir būsime Different !

Skaityti daugiau...
 
Spausdinti

Catwalk - Modeling school & agency

Modelių mokykla Catwalk – tai estetinio lavinimo mokykla, skirta 7-18 metų merginoms ir vaikinams, norintiems atrasti savo stilių, įgyti pasitikėjimo savimi, o taip pat įgyti ir ištobulinti savo įgūdžius modelio darbe.  

Skaityti daugiau...
 

Digitalfoto partneriai

Fixmodels Deivių mokykla Carolina nfm